Menu
Your Cart

By the Book Suggestions

recommendationsby the bookbooksΜια τετραμελής ομάδα -μια ψυχολόγος, μια βιολόγος, μια ανθρωπολόγος και μια χωρομέτρης- στέλνεται να εξερευνήσει την αποκλεισμένη, μυστηριώδη Περιοχή Χ (είναι η δωδέκατη αποστολή που αναλαμβάνει τούτη την εξερεύνηση). Εκεί, μες στην παρθένα ερημιά, όπου δεν απομένουν π..
14.84€
Ex Tax:14.84€
recommendationsby the bookbooksΠερίληψη Οι Παράξενες Μέρες «καλωσορίζουν» την Ζντράφκα Εφτίμοβα, με την πρώτη έκδοση βιβλίου της στην Ελληνική γλώσσα. Η Ζντάφκα Εφτίμοβα είναι μια συγγραφέας με παγκόσμια αναγνώριση, βιβλία της έχουν κυκλοφορήσει σε 27 χώρες του κόσμου, και η Ελλάδα θα γίνει μ..
0.00€
Ex Tax:0.00€
recommendationsby the bookbooks[...] Μέσα από τις απαντήσεις που δίνουν σε πάνω από 100 ερωτήσεις γονέων, ο καθηγητής Ντανιέλ Μαρσελλί (ειδικός σε θέματα εφηβείας) και η Γκυγμέτ ντε Λα Μπορί (δημοσιογράφος και μητέρα τεσσάρων εφήβων) αναλύουν τον ψυχικό κόσμο των εφήβων και προτείνουν τρόπους χειρισ..
15.79€
Ex Tax:15.79€
recommendationsby the bookbooksΟ Ντέηβιντ Χέαρ έγραψε την \"Ανάσα ζωής\" το 2001, που ανέβηκε πρώτη φορά στο Λονδίνο (Θέατρο Ρόγιαλ Χέυμαρκετ) σε σκηνοθεσία Χάουαρντ Ντέηβις, με τη Μάγκι Σμιθ στον ρόλο της Μαντλήν και την Τζούντι Ντεντς στον ρόλο της Φράνσες. Ο συγγραφέας κατέφυγε στον ποιητικό ρεαλ..
13.00€
Ex Tax:13.00€
global proseliteraturerecommendationsnew publicationsby the bookbooksΠεριγραφή Ο Άλεξ Βόλκοφ είναι ένας δαίμονας με αγγελικό πρόσωπο, που δεν μπορεί να ξεφύγει από το καταραμένο παρελθόν του. Μετά από μια τραγωδία που στοίχειωσε το μεγαλύτερο κομμάτι της ζωής του, το αδίστακτο κυνήγι της επιτυχία..
17.70€
Ex Tax:17.70€
THE PRESIDENT IS MISSING
-10 %
foreignliteraturerecommendationsbest sellersby the bookbooks"'The political thriller of the decade' Lee Child 'A bullet train of a thriller' A.J. Finn 'A first-rate collaboration... Engrossing from page one' David Baldacci 'This book moves like Air Force One. Big and..
9.15€ 10.17€
Ex Tax:8.63€
recommendationsby the bookbooksΑνάβαλε για λίγο το θάνατό σου για να σου πω μια ιστορία. Περισσότερες από μία. Την ιστορία του Ποιησού, την ιστορία του Καισερά Σερά και της Γουιλμπί Γουιλμπί και διάφορες άλλες. Μην παρεξηγείς την προστακτική. Αν αν δεν θες να τον αναβάλεις, μην τον αναβάλεις. Μόνο η..
12.00€
Ex Tax:12.00€
FIVE FEET APART - FILM TIE-IN PB B
-15 %
foreignliteraturerecommendationsbest sellersby the bookbooksSoon to be a major motion picture starring Cole Sprouse (Riverdale\'sJughead) and Haley Lu Richardson (The Edge of Seventeen and Recovery Road)! In this moving story that\'s perfect for fans of John Green\'s The Fault in Our Sta..
9.35€ 11.01€
Ex Tax:8.82€
BECOMING HC
-12 %
biography recommendations best sellers by the book books An intimate, powerful, and inspiring memoir by the former First Lady of the United States, now a No.1 Sunday Times bestseller \'A genuine page-turner, full of intimacies and reflections\' Evening Standard \'A polishe..
21.98€ 24.98€
Ex Tax:20.74€
....ΤΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ
-10 %
greek prose literature recommendations by the book books A booklet written with a lot of fun and sky-high inspiration. With the characteristic playful and humorous writing of Nikos D. Plati. It consists of 32 (somewhat metaphysical) fascinating (and sometimes realistic) short stories;..
8.95€ 9.95€
Ex Tax:8.44€
Showing 49 to 58 of 58 (5 Pages)
the, Book, Suggestions, BOOKS